• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами

Торги не відбулися

472 760.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 727.60 UAH
Номер: 1b30c32936d148e78dae792a527ec4d6
Внутрішній номер закупівлі: 9172497
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-03-22-002587-b   
Замовник: Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
Контактна особа: Мананкіна Катерина Олексіївна +380513659444 public-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 472 760.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 727.60 UAH
Період уточнення: 22.03.2021 15:19 - 27.03.2021 23:00
Період прийому пропозицій: 22.03.2021 15:19 - 07.04.2021 15:23
Аукціон: 08.04.2021 15:38 - 08.04.2021 16:06
Період кваліфікації: 08.04.2021 16:06 - 28.04.2021 13:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Код ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 20.05.2021
Місце постачання 55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, парк Шевченка На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ІВАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА

Оскарження: 14.04.2021 09:15 - 25.04.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 458 240.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
438 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.04.2021 09:15
Відповіді на вимоги 9
Документи 39
Скарги 0
ФОП Батрун Віктор Григорович

Оскарження: 27.04.2021 09:34 - 08.05.2021 00:00
Початкова пропозиція 472 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
440 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.04.2021 09:34
Відповіді на вимоги 9
Документи 48
Скарги 0
ТОВ "СТІЛЕМ"

Оскарження: 28.04.2021 13:45 - 09.05.2021 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 472 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
446 272.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
28.04.2021 13:45
Відповіді на вимоги 9
Документи 19
Скарги 0