-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Оголошено тендер
472 760.00
UAH
Номер:
4324b5c238404ea6bc7f8a7493c95164
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-03-22-004027-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
472 760.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.03.2021 14:44
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 20.05.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума472 760.00 UAH