-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Тендер Prozorro UA-2021-05-11-000544-c
Торги не відбулися
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
41904a11f6b94935ad2a9bb828a728c7
Внутрішній номер закупівлі:
9806634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-11-000544-c
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мананкіна Катерина Олексіївна +380513659444 public-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
11.05.2021 10:44 - 17.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2021 10:44 - 27.05.2021 10:49
Аукціон:
з 28.05.2021 11:13
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.08.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Батрун Віктор Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2247013418
-
Контактна особа:
Батрун Віктор Григорович 380443835491, 380977570112 dolphindoc@ukr.net
-
Адреса:
02081, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. А. Ахматової, Б. 22, кв. 297
Початкова пропозиція
472 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
472 760.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0