-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Оголошено тендер
500 000.00
UAH
Номер:
ef4ed8636e774fd2941fa89f1d511cdb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-05-001378-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Примітки:
управління молоді, спорту та культури (1014082)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
05.05.2021 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума472 760.00 UAH