• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

обладнання спортивно - туристичного комплексу з елементами мотузкового парку

Завершена

327 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 270.00 UAH
Номер: 71c08b3e327141dfb3e8476cf2113e9c
Внутрішній номер закупівлі: 5560732
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-07-13-000885-c   
Замовник: Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
Контактна особа: Мананкіна Катерина Олексіївна +380513659444 public-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 327 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 270.00 UAH
Період уточнення: 13.07.2020 10:07 - 18.07.2020 10:12
Період прийому пропозицій: 13.07.2020 10:07 - 28.07.2020 10:12
Аукціон: 29.07.2020 14:50 - 29.07.2020 15:11
Період кваліфікації: 29.07.2020 15:11 - 03.08.2020 10:50
Період завантаження договору: 03.08.2020 10:50 - 23.08.2020 10:50
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
поставка товару - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання спортивно-туристичного комплексу з елементами мотузковог опарку
Код ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 30.09.2020
Місце постачання 55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Южноукраїнський міський парк На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ФІЛІППЮК НАТАЛІЯ ІВАНІВНА

Оскарження: 03.08.2020 10:50 - 14.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 310 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
302 730.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2020 10:50
Документи 25
Скарги 0
ФОП Батрун Віктор Григорович
Початкова пропозиція 327 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
303 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 6
Скарги 0

Контракти

Номер: 43836a3c24de4f44b945efec73149527
Ідентифікатор договору: UA-2020-07-13-000885-c-c1
Постачальник: ФОП ФІЛІППЮК НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
Номер договору: 167
Сума договору: 302 730.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 20.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 20.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
Договір
p7s
sign.p7s