-
Відкриті торги
-
КЕП
обладнання спортивно - туристичного комплексу з елементами мотузкового парку
Оголошено тендер
327 000.00
UAH
Номер:
3b6612b28c344efd86186d909878d7ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-07-13-000267-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
327 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
обладнання спортивно - туристичного комплексу з елементами мотузкового парку
Примітки:
Управління молоді, спорту та культури
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.07.2020 09:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
обладнання спортивно-туристичного комплексу з елементами мотузкового парку
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума327 000.00 UAH