-
Відкриті торги
-
КЕП
обладнання спортивно - туристичного комплексу з елементами мотузкового парку
302 730.00
UAH без ПДВ
Номер:
43836a3c24de4f44b945efec73149527
Ідентифікатор договору:
UA-2020-07-13-000885-c-c1
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Контактна особа:
Мананкіна Катерина Олексіївна +380513659444 public-tender@ukr.net
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП ФІЛІППЮК НАТАЛІЯ ІВАНІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2827906821
-
Контактна особа:
Філіппюк Наталья +380957441601 nataob18@gmail.com
-
Адреса:
49094, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Набережна Перемоги буд.136А, кв.4
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
167
Дата підписання:
20.08.2020 00:00
Період дії договору:
20.08.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
302 730.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
302 730.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
обладнання спортивно-туристичного комплексу з елементами мотузковог опарку
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 30.09.2020
Місце постачання
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, Южноукраїнський міський парк
На карті