-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Тендер Prozorro UA-2021-07-05-000388-a
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 000.00 UAH
Номер:
5e95ac03b2ad4eeb8e81dd3e105a0cec
Внутрішній номер закупівлі:
10573576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-05-000388-a
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Мананкіна Катерина Олексіївна +380513659444 public-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
05.07.2021 10:01 - 11.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.07.2021 10:01 - 21.07.2021 10:06
Аукціон:
22.07.2021 12:38 - 22.07.2021 13:05
Період кваліфікації:
22.07.2021 13:05 - 26.07.2021 09:54
Період завантаження договору:
26.07.2021 09:54 - 15.08.2021 09:54
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ІВАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
Оскарження: 26.07.2021 09:54 - 06.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179116109
-
Контактна особа:
Тетяна +380669388714 sosnova_tv@ukr.net
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт. Костянтинівка, вул. Островського, 7
Оскарження: 26.07.2021 09:54 - 06.08.2021 00:00
Початкова пропозиція
484 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
463 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2021 09:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
59
Скарги
0
ФОП Батрун Віктор Григорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2247013418
-
Контактна особа:
Батрун Віктор Григорович 380977570112, 380443835491 dolphindoc@ukr.net
-
Адреса:
02081, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. А. Ахматової, Б. 22, кв. 297
Початкова пропозиція
470 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ТОВ "СТІЛЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41148192
-
Контактна особа:
Лемешко Олександр Сергійович +380999140662 vic_ver@ukr.net
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, місто Київ, ВУЛИЦЯ СОЛОМ'ЯНСЬКА, будинок 14
Початкова пропозиція
472 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
467 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
063b6f509611418d9e9fa1aecbf5407f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-000388-a-b1
Постачальник:
ІВАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179116109
-
Контактна особа:
Тетяна +380669388714 sosnova_tv@ukr.net
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт. Костянтинівка, вул. Островського, 7
Номер договору:
199
Сума договору:
463 700.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
09.08.2021 00:00
Статус:
Виконаний