-
Відкриті торги
-
КЕП
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
463 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
063b6f509611418d9e9fa1aecbf5407f
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-05-000388-a-b1
Замовник:
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33850860
-
Контактна особа:
Мананкіна Катерина Олексіївна +380513659444 public-tender@ukr.net
-
Адреса:
55002, Україна, Миколаївська область, Южноукраїнськ, бульвар Цвіточний,9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ІВАНОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3179116109
-
Контактна особа:
Тетяна +380669388714 sosnova_tv@ukr.net
-
Адреса:
55340, Україна, Миколаївська область, смт. Костянтинівка, вул. Островського, 7
Класифікатор ДК 021:2015:
43320000-2 Будівельне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
199
Дата підписання:
09.08.2021 00:00
Період дії договору:
09.08.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Сума договору:
463 700.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
463 700.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 15.10.2021