• Відкриті торги
  • КЕП

дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: b5d6038492fa4bec872de3a7c840c778
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-05-000237-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
Замовник: Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: дитячий спортивно-туристичний комплект з ігровими елементами
Примітки: управління молоді, спорту та культури (1014082)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 43320000-2 Будівельне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.07.2021 09:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH