-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насос шестеренний- ID: UA-2026-08-31-003392-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236688
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресор масляний поршневий- ID: UA-2026-08-31-001698-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234995
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ущільнення торцеві- ID: UA-2026-08-28-004255-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30223673
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Клапани- ID: UA-2026-08-25-004918-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30182337
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишився день (до 02.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос шестеренний- ID: UA-2026-08-24-007497-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30174067
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 години (до 01.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мотопомпи бензинові- ID: UA-2026-08-24-005287-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30171870
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 години (до 01.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Агрегати насосні для гнучких ємностей- ID: UA-2026-08-24-004308-a
- Дата створення : 24.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30170895
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресор автомобільний двопоршневий з манометром- ID: UA-2026-08-21-009703-a
- Дата створення : 21.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30161670
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАукціондо початку аукціону залишилося 3 години
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насос занурювальний- ID: UA-2026-08-19-009924-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133466
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориКваліфікаціявід початку періоду пройшло 9 годин
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Свічки запалювання до газомотокомпресора- ID: UA-2026-08-18-011141-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30120994
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрегати насосні консольні різні- ID: UA-2026-08-17-009757-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30106628
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 14.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси шестеренні- ID: UA-2026-08-14-006966-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090429
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Агрегат насосний консольний 210/80- ID: UA-2026-08-13-004763-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30074692
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини для спеціалізованого обладнання для АЗС- ID: UA-2026-08-07-004865-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30023074
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Регулятор обертів газового двигуна та його комплектуючі- ID: UA-2026-08-06-001455-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30007634
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА" ЄДРПОУ: 00135390ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 7 днів назад
-