• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Клапани

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 20 годин (до 02.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 20 годин (до 02.09.26 12:00)

1 193 192.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
00
дн
20
год
46
хв
57
сек
Гарантія - 35 700.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 7c4ba39b48ae4744966aaffa626149a1
Внутрішній номер закупівлі: 30182337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-25-004918-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Гришко Каріна 380631644345 karina.hryshko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 193 192.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.08.2026 11:56 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 25.08.2026 11:56 - 02.09.2026 12:00
Період оскарження: 25.08.2026 11:56 - 30.08.2026 00:00
Аукціон: з 03.09.2026 13:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 193 192.00 Клапани