• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Агрегат насосний консольний 210/80

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишився день (до 03.09.26 12:00)

2 961 060.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
21
год
46
хв
14
сек
Гарантія - 88 800.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 809829427bda401ea0f18c9fcf79f056
Внутрішній номер закупівлі: 30074692
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-004763-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 961 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 11:55 - 31.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 11:55 - 03.09.2026 12:00
Період оскарження: 13.08.2026 11:55 - 31.08.2026 00:00
Аукціон: з 04.09.2026 12:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 961 060.00 Агрегат насосний консольний 210/80