• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Агрегат насосний консольний 210/80

Оголошено тендер

3 553 272.00 UAH
Номер: e2f53f0c35da4fa9ace15689122f8fc6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-13-003491-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 3 553 272.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Агрегат насосний консольний 210/80
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа: Полікарпов К.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 13.08.2026 10:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума3 553 272.00 UAH