• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини для спеціалізованого обладнання для АЗС

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 6 днів назад

23 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 48bf1c5a8cf34f759ca6db278af81de2
Внутрішній номер закупівлі: 30023074
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-004865-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Назаренко Юлія Ігорівна 380975200267 yuliia.nazarenko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 12:02 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 12:02 - 17.08.2026 12:00
Аукціон: 18.08.2026 11:01 - 18.08.2026 11:24
Період кваліфікації: 18.08.2026 11:24 - 26.08.2026 15:20
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 040.00 Запасні частини для спеціалізованого обладнання для АЗС