• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини для спеціалізованого обладнання для АЗС

Оголошено тендер

27 648.00 UAH
Номер: 9fec1b5eabc54b868c687aa16049f9cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-07-005640-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 27 648.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини для спеціалізованого обладнання для АЗС
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Уповноважена особа – Рогатюк Ю.В.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування: 07.08.2026 11:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума27 648.00 UAH