• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мотопомпи бензинові

Звертаємо вашу увагу та додатково уточнюємо, що при заповненні розділу "Підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі" учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, шляхом самостійного декларування відсутності таких підстав в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції, а Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику шляхом оприлюднення в електронній системі закупівель документів, що підтверджують відсутність підстав, зазначених у підпунктах 3, 5, 6 і 12 пункту 47 Особливостей (детально описано у додатку 2 та 4 до ТД).

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

179 000.00 UAH без ПДВ
Номер: ba2e3b57233245a29b7ebad4d288e71c
Внутрішній номер закупівлі: 30171870
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-24-005287-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Контактна особа: Петричко Оксана 380733190000 oksana.petrychko@ukrnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 179 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.08.2026 13:12 - 29.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.08.2026 13:12 - 01.09.2026 12:00
Аукціон: з 02.09.2026 13:49
Період кваліфікації: з 01.09.2026 12:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴179 000.00 Мотопомпи бензинові