-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-06-09-006883-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29479383
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-05-25-009711-a
- Дата створення : 25.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29328390
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-05-22-007052-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29311826
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-05-22-006046-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310835
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-03-18-003577-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28641104
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-03-18-002397-a
- Дата створення : 18.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28639920
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-02-16-007582-a
- Дата створення : 16.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28315411
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення- ID: UA-2026-02-11-011499-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28270047
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення (Миючі засоби для прибирання) ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для...×-
Продукція для чищення (Миючі засоби для прибирання) ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення
- ID: UA-2026-01-26-005548-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28050139
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукція для чищення (Миючі засоби для прибирання) ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для...×-
Продукція для чищення (Миючі засоби для прибирання) ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення
- ID: UA-2026-01-26-004318-a
- Дата створення : 26.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28048926
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (ДК 021:2015-39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2025-12-05-009111-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27420660
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для видалення цвілі (ДК 021:2015-39830000-9 Продукція для чищення)- ID: UA-2025-02-20-001203-a
- Дата створення : 20.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24486939
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення (ДК021-2015-39830000-9 — Продукція для чищення)- ID: UA-2025-01-29-011238-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24233663
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для видалення цвілі (ДК 021:2015-39830000-9 — Продукція для чищення)- ID: UA-2024-06-19-003417-a
- Дата створення : 19.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21872385
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засіб для видалення цвілі (ДК 021:2015-39830000-9 — Продукція для чищення)- ID: UA-2024-06-06-001513-a
- Дата створення : 06.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21756080
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -