-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2026-03-18-002397-a
Завершена
40 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2d6b4c9cc1841cca295656c5712c816
Внутрішній номер закупівлі:
28639920
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-18-002397-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.03.2026 10:14 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2026 10:14 - 26.03.2026 08:00
Аукціон:
з 27.03.2026 15:36
Період кваліфікації:
26.03.2026 08:00 - 27.03.2026 14:03
Період завантаження договору:
02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 000.00 Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення