• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення

Завершена

25 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 49096e332d1941cf8d4f48c7d5687936
Внутрішній номер закупівлі: 29311826
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-007052-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 13:27 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 13:27 - 30.05.2026 08:00
Аукціон: з 01.06.2026 15:39
Період кваліфікації: 30.05.2026 08:00 - 03.06.2026 10:03
Період завантаження договору: 09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 000.00 Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення