-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-006883-a
Завершена
34 557.30
UAH з ПДВ
Номер:
4028e315ac8941038d8cb6f2e21f6f85
Внутрішній номер закупівлі:
29479383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-006883-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34621490
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Кам'янський р-н, територіальна громада Криничанська, Комплекс будівель та споруд №2 (колишня Аулівська с/р)
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
34 557.30 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засіб для миття посуду Fairy Сочний Лимон 450 мл
Кількість
57 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Універсальний засіб для чищення туалету Domestos Цитрус 24 години 1 л
Кількість
43 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Універсальний засіб для миття підлоги та стін Лимон 1.5 л Mr. Proper
Кількість
14 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Засіб для миття вікон та скла Clin Блакитний пістолет 500 мл
Кількість
16 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Освіжувач повітря Grece 300 мм
Кількість
25 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Засіб рідкий універсальний БІЛИЗНА Хлорекс – 900 г.
Кількість
77 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Пральний порошок автомат, 450 г (300г), Savex
Кількість
53 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Порошок для чищення Bref/ Милам 500г
Кількість
106 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Пральний порошок ручний, універсальний Tino High-Power 400г
Кількість
39 штука
Період постачання
до 27.06.2026
Місце постачання
51931, Україна, Дніпропетровська область, місто Кам'янське, вулиця Широка, 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ГРУПА "КУНІЦА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19143995
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Шевченка (Шевченківський Соборний райони) будинок 37
Ціна пропозиції
34 557.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.06.2026 13:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b8ac0d20922f4644a37f00c1fb6e7d5d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-09-006883-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА ГРУПА "КУНІЦА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19143995
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Шевченка (Шевченківський Соборний райони) будинок 37
Номер договору:
417-269
Сума договору:
34 557.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
28 797.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.06.2026 13:01
Статус:
Підписаний