• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення

Завершена

25 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f5c23d2669384c0d87c487773c03d83f
Внутрішній номер закупівлі: 28641104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-18-003577-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "АУЛЬСЬКИЙ ВОДОВІД"
Контактна особа: Олена Чепурко +380633037259 vodatender2025@gmail.com http://aulivoda.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 25 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.03.2026 10:48 - 23.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.03.2026 10:48 - 26.03.2026 08:00
Аукціон: з 27.03.2026 15:16
Період кваліфікації: 26.03.2026 08:00 - 27.03.2026 14:06
Період завантаження договору: 02.04.2026 00:00 - 12.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴25 000.00 Продукція для чищення ДК 021:2015- 39830000-9 Продукція для чищення