-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові- ID: UA-2026-08-31-009174-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242446
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 16:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Пральні машини промислові; Сушильні машини- ID: UA-2026-05-06-011030-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29137954
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Плити настільні електричні; Плити настільні електричні- ID: UA-2025-11-20-003165-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27194964
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади для прибирання- ID: UA-2024-12-10-003639-a
- Дата створення : 10.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23596101
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади для приготування їжі Публікується відповідно до Особливостей в...×-
Електричні побутові прилади для приготування їжі Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
- ID: UA-2024-11-20-015195-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23332658
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади для прибирання- ID: UA-2024-11-08-012266-a
- Дата створення : 08.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23188226
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади- ID: UA-2024-10-15-006177-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22893850
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Приладдя до пилососів відповідно до специфікації до договору Примітка:Закупівля проводитьс...×-
Приладдя до пилососів відповідно до специфікації до договору Примітка:Закупівля проводиться відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами
- ID: UA-2023-06-14-000420-a
- Дата створення : 14.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18092403
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пральна машина авт. GWS-FN610W 6 кг 1000 об. GRUNHELM- ID: UA-2022-03-03-001179-a
- Дата створення : 03.03.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14320473
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015"39710000-2 Електричні побутові прилади" (Електричні побутові прилади...×-
ДК 021:2015"39710000-2 Електричні побутові прилади" (Електричні побутові прилади відповідно до специфікації)
- ID: UA-2021-03-15-008640-b
- Дата створення : 15.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9052840
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 "39710000-2 Електричні побутові прилади"- ID: UA-2020-12-21-002756-c
- Дата створення : 21.12.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7882860
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади відповідно до специфікації до договору- ID: UA-2020-04-02-002760-b
- Дата створення : 02.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4752423
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Електричні побутові прилади відповідно до специфікації до договору- ID: UA-2019-12-20-005297-b
- Дата створення : 20.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4229594
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Обігрівач масляний- ID: UA-2019-12-18-001095-b
- Дата створення : 18.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4200944
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
електричні побутові прилади відповідно до специфікації до договору- ID: UA-2019-12-16-002680-b
- Дата створення : 16.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4183929
Санаторій "Трускавець" СБУ ЄДРПОУ: 20000060ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -