-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади для прибирання
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-012266-a
Закупівля проводиться відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами
Торги не відбулися
140 356.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 701.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 701.78 UAH
Номер:
0e0f3bd97d3d4207a6fe7296986f7829
Внутрішній номер закупівлі:
23188226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-08-012266-a
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Фідик +0981112828 hristinafidik@gmail.com http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 356.08 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2024 15:47 - 14.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2024 15:47 - 17.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 356.08 Електричні побутові прилади для прибирання