-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади для прибирання
Тендер Prozorro UA-2024-11-08-012266-a
Закупівля проводиться відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами
Торги не відбулися
140 356.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 701.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 701.78 UAH
Період уточнення:
08.11.2024 15:47 - 14.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим