• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електричні побутові прилади для прибирання

Оголошено тендер

140 356.08 UAH
Номер: a44db2b2050c43499f632fcd5752c014
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-08-013351-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Санаторій "Трускавець" СБУ
Замовник: Санаторій "Трускавець" СБУ
Очікувана вартість: 140 356.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні побутові прилади для прибирання
Примітки: Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 08.11.2024 14:38

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума140 356.08 UAH