-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади для приготування їжі Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-015195-a
Завершена
25 328.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 126.64 UAH
Номер:
22e3db9c7b484f2cb4effa92a9bc6782
Внутрішній номер закупівлі:
23332658
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-20-015195-a
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Фідик +0981112828 hristinafidik@gmail.com http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 328.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2024 16:26 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2024 16:26 - 29.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
29.11.2024 00:00 - 04.12.2024 12:03
Період завантаження договору:
10.12.2024 00:00 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 328.00 Електричні побутові прилади для приготування їжі