-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електричні побутові прилади для приготування їжі
Оголошено тендер
25 328.00
UAH
Номер:
7c3897e6a1d3463ea799b40e9b3f7764
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-20-013925-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 328.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади для приготування їжі
Примітки:
Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.11.2024 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума25 328.00 UAH