-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади для приготування їжі Публікується відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Тендер Prozorro UA-2024-11-20-015195-a
Завершена
25 328.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 126.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 126.64 UAH
Період уточнення:
20.11.2024 16:26 - 26.11.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим