-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-006177-a
Закупівля проводиться відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Завершена
157 494.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 787.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 787.47 UAH
Номер:
d3e95f7fb0104e25aba3697b51190a7c
Внутрішній номер закупівлі:
22893850
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-15-006177-a
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Христина Фідик +0981112828 hristinafidik@gmail.com http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
157 494.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.10.2024 12:21 - 21.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.10.2024 12:21 - 24.10.2024 00:00
Аукціон:
24.10.2024 11:12 - 24.10.2024 11:35
Період кваліфікації:
24.10.2024 11:35 - 29.10.2024 09:48
Період завантаження договору:
04.11.2024 00:00 - 14.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴157 494.20 Електричні побутові прилади