-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні побутові прилади
Тендер Prozorro UA-2024-10-15-006177-a
Закупівля проводиться відповідно до Особливостей визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р.зі змінами
Завершена
157 494.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 787.47 UAH
мін. крок: 0.5% або 787.47 UAH
Період уточнення:
15.10.2024 12:21 - 21.10.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим