• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Електричні побутові прилади для прибирання

Завершена

125 300.00 UAH без ПДВ
Номер: 88e5568a84414c6c813051f93d94ee04
Внутрішній номер закупівлі: 23596101
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-12-10-003639-a   
Замовник: Санаторій "Трускавець" СБУ
Контактна особа: Христина Фідик +0981112828 hristinafidik@gmail.com http://santruskavec.com.ua/uk
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закупівля проводиться відповідно до Особливостей, визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами. На підставі підпункту 6 пункту 13 Постанови № 1178 укладається договір про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями. Замовником оголошена закупівля за ідентифікатором в ЕСЗ UA-2024-11-08-012266-a, предмет закупівлі: ДК 021:2015 «39710000-2: Електричні побутові прилади» (Електричні побутові прилади для прибирання), яка не відбулася саме через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Звіт про результати процедури закупівлі додається.
Очікувана вартість: 125 300.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пароочисник Karcher SG 4/2 Classic
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 3 штука
Період постачання до 15.12.2024
Місце постачання 82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул. Шевченка,23 На карті
Пилосос для сухого прибирання Karcher Т 10/1
Код ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові прилади
Кількість 5 штука
Період постачання до 15.12.2024
Місце постачання 82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул. Шевченка,23 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
РОМАНЮК РОМАН РОМАНОВИЧ
Ціна пропозиції 125 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.12.2024 10:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ba81e910433540deb44786066363bd3e
Ідентифікатор договору: UA-2024-12-10-003639-a-a1
Постачальник: РОМАНЮК РОМАН РОМАНОВИЧ
Номер договору: 294
Сума договору: 125 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.12.2024 00:00 - 31.12.2024 00:00
Дата підписання: 10.12.2024 09:55
Статус:
Виконаний
pdf
дог. №294.pdf
p7s
sign.p7s