-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електричні побутові прилади для прибирання
Оголошено тендер
125 300.00
UAH
Номер:
772762802084468da644e7e7d784b6a0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-12-10-002277-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Санаторій "Трускавець" СБУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20000060
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м Трускавець, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
125 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електричні побутові прилади для прибирання
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Особливостей, визначених Постановою КМУ №1178 від 12.10.2022р. зі змінами. На підставі підпункту 6 пункту 13 Постанови № 1178 укладається договір про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові прилади
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.12.2024 09:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума125 300.00 UAH