-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (о...×-
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (оплата інформаційних послуг, у тому числі з виготовлення та розміщення інформаційної продукції (відеороликів) у соціальних мережах для популяризації української мови)
- ID: UA-2023-11-13-010917-a
- Дата створення : 13.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19610736
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 –79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (оплата інформаційних послуг, у т...×-
ДК 021:2015 –79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (оплата інформаційних послуг, у тому числі з виготовлення та розміщення інформаційної продукції (аудіороликів) на радіостанціях та у соціальних мережах)
- ID: UA-2023-01-02-005814-a
- Дата створення : 02.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16527807
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (п...×-
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва десяти відеороликів, присвячених історії, культурі, традиціям Українського козацтва та подіям козацької доби Дніпропетровської області)
- ID: UA-2022-02-17-012520-b
- Дата створення : 17.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14186961
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (пос...×-
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (послуги зі створення відеоролика присвяченого устрію війська Запорізького за мотивами книги братів Капранових «Мальована історія незалежності України» з подальшим розміщенням на каналі у мережі YouTube на каналі імені Т.Г. Шевченка)
- ID: UA-2021-11-17-014673-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12542798
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги- ID: UA-2021-11-17-014221-a
- Дата створення : 17.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12541991
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (пос...×-
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (послуги з виробництва трьох відеороликів, присвячених історії, культурі, традиціям Українського козацтва та подіям козацької доби Дніпропетровської області)
- ID: UA-2021-09-23-013108-b
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11687462
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (пос...×-
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (послуги з виробництва документального фільму з популяризації пам’ятки архітектури національного значення “Троїцький собор” (охоронний №151))
- ID: UA-2021-09-16-011933-b
- Дата створення : 16.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11568496
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (п...×-
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва документального відеоролику “Історія козацького собору”)
- ID: UA-2021-07-08-010097-c
- Дата створення : 08.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10645914
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж відеоматеріалів, створення відеоверсії і графічного ID пакета трансляції фестивалю- ID: UA-2018-04-12-000670-a
- Дата створення : 12.04.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1873308
Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення відео сюжету- ID: UA-2017-09-21-000093-b
- Дата створення : 21.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1158974
Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації ЄДРПОУ: 38530952ДК 021:2015: 92112000-9 Послуги, пов’язані з виробництвом кіно- та відеопродукціїЗавершена -