-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва десяти відеороликів, присвячених історії, культурі, традиціям Українського козацтва та подіям козацької доби Дніпропетровської області)
Тендер Prozorro UA-2022-02-17-012520-b
Торги відмінено
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
0b3e136e13024b28a1fca4ea56f48c05
Внутрішній номер закупівлі:
14186961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-17-012520-b
Замовник:
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38530952
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ливарна, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Діордієва +380567324900 odakultura@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 000.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2022 15:28 - 27.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2022 15:28 - 09.03.2022 00:00
Аукціон:
з 09.03.2022 13:57
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата за Договором перераховується за фактом надання послуг, а саме, згідно Акта здачі - приймання наданих послуг з виготовлення кожного відеоролику відповідно до календарного плану (Додаток 2 до Договору) протягом 20-ти банківських днів з дня підписання сторонами Акту здачі - приймання наданих послуг за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника. У випадку не перерахування бюджетних коштів на розрахунковий рахунок Замовника чи затримання перерахування з причин, які не залежать від Замовника, оплата за даною угодою здійснюється протягом 3-х банківських днів з дня отримання Замовником грошових кошті.Всі розрахунки за Договором проводяться у гривні.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (послуги з виробництва десяти відеороликів, присвячених історії, культурі, традиціям Українського козацтва та подіям козацької доби Дніпропетровської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
04.04.2022 - 30.09.2022
Інформація про скасування
Номер:
deb8f269fe5c4d51a7963a2f93700af5
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відмінити проведення процедури відкритих торгів з підстави, що передбачена згідно ч. 1 ст. 31 Закону, а саме: відсутність подальшої потреби у зв`язку з введенням надзвичайного стану на всій території України, окрім Донецької і Луганської областей.
Період оскарження:
04.03.2022 13:05 - 15.03.2022 00:00
Дата опублікування:
04.03.2022 13:05
Дата виконання:
04.03.2022 13:05
Статус:
Виконано