• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (оплата інформаційних послуг, у тому числі з виготовлення та розміщення інформаційної продукції (відеороликів) у соціальних мережах для популяризації української мови)

Закупівля проводиться відповідно до п. 10 ПКМУ № 1178 від 12.10.2022 “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”(зі змінами).

Завершена

304 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 520.00 UAH
Номер: 85a6d08986fd487c9f0a228014cd5c15
Внутрішній номер закупівлі: 19610736
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-13-010917-a   
Замовник: Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Юлія Діордієва +380567324900 odakultura@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 304 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.11.2023 14:59 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.11.2023 14:59 - 21.11.2023 00:00
Аукціон: 21.11.2023 13:38 - 21.11.2023 14:01
Період кваліфікації: 21.11.2023 14:01 - 22.11.2023 16:01
Період завантаження договору: 28.11.2023 00:00 - 08.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴304 000.00 ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (оплата інформаційних послуг, у тому числі з виготовлення та розміщення інформаційної продукції (відеороликів) у соціальних мережах для популяризації української мови)