-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (оплата інформаційних послуг, у тому числі з виготовлення та розміщення інформаційної продукції (відеороликів) у соціальних мережах для популяризації української мови)
Оголошено тендер
304 000.00
UAH
Номер:
dedfdb300ede45b7af7df508603491f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-13-003215-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38530952
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ливарна, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38530952
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ливарна, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
304 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги (оплата інформаційних послуг, у тому числі з виготовлення та розміщення інформаційної продукції (відеороликів) у соціальних мережах для популяризації української мови)
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до п. 10 ПКМУ № 1178 від 12.10.2022 “ Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування”(зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.11.2023 14:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКПКВКМБ 1014082
Сума304 000.00 UAH