-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (послуги з виробництва трьох відеороликів, присвячених історії, культурі, традиціям Українського козацтва та подіям козацької доби Дніпропетровської області)
Тендер Prozorro UA-2021-09-23-013108-b
Завершена
280 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 400.00 UAH
Номер:
e259b671d9604f2386ed7ceff6355188
Внутрішній номер закупівлі:
11687462
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-23-013108-b
Замовник:
Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
38530952
-
Адреса:
49044, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Ливарна, 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ніна Корнєва +380567324893 odakultura@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет і супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 400.00 UAH
Період уточнення:
23.09.2021 17:51 - 29.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
23.09.2021 17:51 - 09.10.2021 00:00
Аукціон:
11.10.2021 14:28 - 11.10.2021 15:09
Період кваліфікації:
11.10.2021 15:09 - 19.10.2021 13:57
Період завантаження договору:
19.10.2021 13:57 - 08.11.2021 13:57
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
- Подіядата виставлення рахунку
- Описоплата здійснюється Замовником шляхом внесення попередньої оплати в розмірі 30% вартості послуг протягом 5-ти банківських днів з моменту підписання Калькуляції та виставлення відповідного рахунку послуг за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника, згідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 04.12.2019 р. № 1070 «Деякі питання здійснення розпорядниками (одержувачами) бюджетних коштів попередньої оплати товарів робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами) та з урахуванням обмежень, визначених Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами відповідно до Постанови від 08.02.2021 № 97) і відповідно до Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, затвердженого наказом управлінням культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 07.07.2021 р. № 62 на строк не більше трьох місяців
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях5 банківські дні
надання послуг - 70%
- Подіянадання послуг
- Описперераховується за фактом надання послуг протягом 20-ти банківських днів з дня підписання сторонами Акту прийому-передачі наданих послуг за умови надходження бюджетних коштів на рахунок Замовника.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015-92110000-5 Послуги з виробництва кіноплівки та відеокасет супутні послуги (послуги з виробництва трьох
відеороликів, присвячених історії, культурі, традиціям Українського козацтва та подіям козацької доби Дніпропетровської області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
05.11.2021 - 25.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУЧЕРЯВА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА"
Оскарження: 19.10.2021 13:57 - 30.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3273210208
-
Контактна особа:
АНАСТАСІЯ КУЧЕРЯВА +380937154963 ipylydan@gmail.com
-
Адреса:
14033, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Льотна, будинок 3 Б, квартира 55
Оскарження: 19.10.2021 13:57 - 30.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
151 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
129 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 13:57
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
ФОП ПОГОНСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3255821576
-
Контактна особа:
Погонський Валерій Олегович +380981609999 valgonskiymedia@gmail.com
-
Адреса:
35341, Україна, Рівненська область, село Городище, ВУЛИЦЯ КАВКАЗЬКА, будинок 24
Початкова пропозиція
269 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
130 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
17
Скарги
0
ФОП "РУДЕНКО АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2605610056
-
Контактна особа:
Андрій Руденко +380731087531 lelekafilm.office@gmail.com
-
Адреса:
50081, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, мікрорайон 5-й Зарічний, будинок 84, квартира 75
Початкова пропозиція
249 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
240 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
26
Скарги
0
ФОП "ВІНІЧЕНКО ТЕТЯНА ВАЛЕНТИНІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2738110004
-
Контактна особа:
Тетяна Вініченко +380675677232 tv.vinichenko@gmail.com
-
Адреса:
52300, Україна, Дніпропетровська область, Криничанський район, село Світлогірське, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 6
Початкова пропозиція
279 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
275 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
42
Скарги
0
ФОП "ДВОРСЬКИЙ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ
"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2940704855
-
Контактна особа:
Дмитро Дворський +380991459378 prostoagency@gmail.com
-
Адреса:
49054, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ КІРОВА, будинок 48-Б, квартира 39
Початкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
69b5b06bcf8a4bfe9ac5bd85892b5221
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-23-013108-b-c1
Постачальник:
ФОП "КУЧЕРЯВА АНАСТАСІЯ АНДРІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3273210208
-
Контактна особа:
АНАСТАСІЯ КУЧЕРЯВА +380937154963 ipylydan@gmail.com
-
Адреса:
14033, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул.Льотна, будинок 3 Б, квартира 55
Номер договору:
129990
Сума договору:
129 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
04.11.2021 14:35
Статус:
Виконаний