-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення с...×-
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
- ID: UA-2025-12-22-014631-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27700717
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення с...×-
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
- ID: UA-2025-12-11-020820-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27522754
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з уп...×-
ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління побутовими відходами)
- ID: UA-2025-01-29-008242-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24230684
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація с...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
- ID: UA-2024-01-05-003323-a
- Дата створення : 05.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20319967
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 - 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям(послуги з п...×-
ДК 021: 2015 - 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям(послуги з поводження з побутовими відходами)
- ID: UA-2023-12-04-003108-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19877174
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація с...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
- ID: UA-2022-12-20-020145-a
- Дата створення : 20.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16359645
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація см...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
- ID: UA-2022-02-07-000852-b
- Дата створення : 07.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13979345
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація см...×-
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
- ID: UA-2022-01-25-015918-b
- Дата створення : 25.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13766923
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2021-12-28-006772-c
- Дата створення : 28.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13470099
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводження з побутовими відходами- ID: UA-2021-01-29-004775-b
- Дата створення : 29.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8341389
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2021-01-29-003591-b
- Дата створення : 29.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8339249
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поводженням з побутовими відходами- ID: UA-2020-02-03-001759-b
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4422649
КП Львівської обласної ради "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із завантаження,перевезення, зберігання та утилізації сміття- ID: UA-2019-04-22-000204-a
- Дата створення : 22.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3267965
КП Львівської обласної ради "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з вивезення твердих побутових відходів- ID: UA-2019-01-28-001871-b
- Дата створення : 28.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 2915373
КП Львівської обласної ради "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" ЄДРПОУ: 01996792ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з вивезення ТПВ (твердих побутових відходів)- ID: UA-2018-01-19-000094-c
- Дата створення : 19.01.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1670615
ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямЗавершена -