-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2022-12-20-020145-a
Завершена
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
08861b0ac0ac42088619c7ce12021cc1
Внутрішній номер закупівлі:
16359645
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-20-020145-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мих +380984047763, +380322953799 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.12.2022 16:46 - 25.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
20.12.2022 16:46 - 28.12.2022 00:00
Аукціон:
28.12.2022 14:20 - 28.12.2022 14:43
Період кваліфікації:
28.12.2022 14:43 - 03.01.2023 14:38
Період завантаження договору:
09.01.2023 00:00 - 19.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴270 000.00 Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)