-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
07ed94267245428e983a09d1c4384644
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-20-005977-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.12.2022 16:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума75 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 000.00 UAH