-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2024-01-05-003323-a
Під послугою розуміється накопичення, перевезення, захоронення чи утилізація відходів в кількості – 180 тонн
Завершена
306 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 530.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 530.00 UAH
Номер:
ca14896b8cc54c06995116359d94ba4a
Внутрішній номер закупівлі:
20319967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-01-05-003323-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мих +380956430985, +380322953799 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
306 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.01.2024 13:10 - 12.01.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
05.01.2024 13:10 - 15.01.2024 01:00
Період кваліфікації:
15.01.2024 01:00 - 15.01.2024 16:04
Період завантаження договору:
21.01.2024 00:00 - 31.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴306 000.00 Послуги з поводження з побутовими відходами (код за ДК 021:2015 - 90510000-5 Утилізація сміття та поводження зі сміттям)