-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Тендер Prozorro UA-2025-12-22-014631-a
Під послугою розуміється управління побутовими відходами в кількості – 180 тонн
Завершена
420 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
9c063918be6c40cdbc83a25c26050f51
Внутрішній номер закупівлі:
27700717
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-22-014631-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01996792
-
Адреса:
79031, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Гашека Я., буд. 2 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Мих +380671516515, +380322957079 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
420 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.12.2025 14:53 - 27.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.12.2025 14:53 - 30.12.2025 01:00
Аукціон:
з 31.12.2025 12:46
Період кваліфікації:
30.12.2025 01:00 - 08.01.2026 10:10
Період завантаження договору:
14.01.2026 00:00 - 24.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴420 000.00 ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління побутовими відходами)