• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)

Оголошено тендер

420 000.00 UAH
Номер: 7e907f4059b241909b3550b5f6277663
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-22-017619-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Очікувана вартість: 420 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з управління побутовими відходами (ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 22.12.2025 14:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСихівський
Сума420 000.00 UAH