• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління побутовими відходами)

Завершена

310 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Номер: 17af5861b43443449540cdda71b293e6
Внутрішній номер закупівлі: 24230684
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-01-29-008242-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Контактна особа: Андрій Мих +380671516515, +380322957079 tender.onko@ukr.net http://www.cancer.lviv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.01.2025 12:48 - 03.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2025 12:48 - 06.02.2025 01:00
Аукціон: 07.02.2025 15:26 - 07.02.2025 15:49
Період кваліфікації: 07.02.2025 15:49 - 12.02.2025 17:55
Період завантаження договору: 18.02.2025 00:00 - 28.02.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴310 000.00 Послуги з управління побутовими відходами