• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління побутовими відходами)

Оголошено тендер

310 000.00 UAH
Номер: 06c397b26f91457c9fd286870eaccad0
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-01-29-008517-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ЛІКУВАЛЬНО-ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР"
Очікувана вартість: 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління побутовими відходами)
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 29.01.2025 11:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти обласного бюджету
Сума310 000.00 UAH