-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:90510000-5: Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям (Послуги з управління побутовими відходами)
Тендер Prozorro UA-2025-01-29-008242-a
Завершена
310 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 550.00 UAH
Період уточнення:
29.01.2025 12:48 - 03.02.2025 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим