-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті- ID: UA-2026-01-12-010164-a
- Дата створення : 12.01.26
- Внутрішній номер закупівлі: 27884651
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті- ID: UA-2025-01-24-014612-a
- Дата створення : 24.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24176772
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті- ID: UA-2024-01-31-002200-a
- Дата створення : 31.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20583585
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті- ID: UA-2023-03-08-004911-a
- Дата створення : 08.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17184442
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-17-014427-a
- Дата створення : 17.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16625475
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-04-003777-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16538793
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-04-003183-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16538205
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-04-003129-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16538148
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-04-003079-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16538100
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-04-003019-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16538036
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту- ID: UA-2023-01-04-002966-a
- Дата створення : 04.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16537983
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Охорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Хмельницький, Сіцінського Юхим...×-
Охорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Хмельницький, Сіцінського Юхима, буд. 12
- ID: UA-2022-08-30-008620-a
- Дата створення : 30.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15216998
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Охорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Хмельницький, Сіцінського Юхим...×-
Охорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Хмельницький, Сіцінського Юхима, буд. 12
- ID: UA-2022-08-19-007756-a
- Дата створення : 19.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15150685
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Охорона майна на об'єкті та обслуговування сигналізації на цьому об'єкті- ID: UA-2022-04-29-000543-a
- Дата створення : 29.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14558393
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд...×-
Oхорона приміщення ТУ ДБР у м. Хмельницькому за адресою: м. Вінниця, вул. 600 - річчя, буд. 25
- ID: UA-2021-12-08-015080-c
- Дата створення : 08.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12971969
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ЄДРПОУ: 42335958ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиЗавершена -