• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з охорони об’єкту

Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178

Завершена

362 880.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 814.40 UAH
Номер: 409367628dba40458861b16613bbd2d8
Внутрішній номер закупівлі: 16538148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-04-003129-a   
Замовник: ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
Контактна особа: Юрій Герасім'юк +380382619019 vernjaka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 362 880.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.01.2023 14:00 - 09.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2023 14:00 - 12.01.2023 09:00
Період кваліфікації: 12.01.2023 09:00 - 13.01.2023 16:56
Період завантаження договору: 19.01.2023 00:00 - 29.01.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴362 880.00 Послуги з охорони об’єкту за адресою: м. Рівне, вул. Олександра Борисенка, 7