-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту
Тендер Prozorro UA-2023-01-04-003079-a
Відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178
Завершена
362 880.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 814.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 814.40 UAH
Номер:
9bd6be48301c41f88374daf995c1af96
Внутрішній номер закупівлі:
16538100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-01-04-003079-a
Замовник:
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮРО РОЗСЛІДУВАНЬ, РОЗТАШОВАНЕ У МІСТІ ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42335958
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Юхима Сіцінського, буд. 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юрій Герасім'юк +380382619019 vernjaka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
362 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.01.2023 13:56 - 09.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2023 13:56 - 12.01.2023 09:00
Період кваліфікації:
12.01.2023 09:00 - 13.01.2023 16:41
Період завантаження договору:
19.01.2023 00:00 - 29.01.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴362 880.00 Послуги з охорони об’єкту за адресою: м. Хмельницький, вул. Пилипчука, 28